Z okazji inauguracji sezonu motorowego miłośnicy Hondy spotkali się w Pstrągowej koło Strzyżowa. Japońska motoryzacja od lat wzbudza pozytywne skojarzenia i cieszy się ogromnym uznaniem wśród każdego kierowcy.

 

Mnogość aut

Na zlocie zgromadziło się wielu posiadaczy aut z tej stajni, które to reprezentowały cały zakres historii Hondy. Dla miłośników starszych aut znalazło się kilka modeli z lat osiemdziesiątych, które to zachowały się w idealnym stanie. Modyfikacje, którym poddano te auta są bardzo szeroko zakrojone. Wiele z nich posiadało zamontowane tylko felgi w cenie, która to przewyższała wartość rynkową reszty auta.

 

Młodsze pokolenie

Nie brakowało też aut prawie nowych, które dla swoich właścicieli są sensem życia. Nowe auta posiadały bardzo wydajne układy wydechowe i dolotowe najwyższej klasy. Można było je podziwiać nie tylko podczas postoju, zorganizowano konkurencje praktyczne, próby zręcznościowe, wyścigi. Zabawy było co niemiara. Każdy mógł liczyć na indywidualne podejście i uwagę wielu fanów.

 

Wyniki

Efekty imprezy były mocno pozytywne. Doszło do wymiany wielu doświadczeń i pomysłów w kwestiach procesów modyfikacji. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się też, że podczas zlotu doszło do kilku transakcji w kwestiach części i felg. Pozwoli to na to, żeby za rok pojawiły się kolejne dopracowane i jeszcze szybsze samochody. Wszakże w Hondzie od zawsze chodziło o osiągi a wszelkie dodatki stylistyczne są tylko dodatkami. Marka ta ma duże zasługi w szerzeniu motosportu wśród mieszkańców Polski.