Polski rynek suplementów diety jest naprawdę bogaty. Od kilku lat obserwujemy pojawianie się coraz to nowych propozycji, które mają pomóc w osiągnięciu idealnej sylwetki. W Polsce bez problemu można kupić stacjonarnie lub przez Internet produkty od najlepszych marek zajmujących się produkcją odżywek. Warto próbować suplementów nie tylko od zagranicznych producentów, ale także od rodzimych firm. Na uwagę zasługują przede wszystkim produkty marki OstroVit.

O firmie OstroVit

Polska firma zajmująca się produkcją suplementów diety. Jest obecna na rynku już od kilku lat. Stali użytkownicy tego typu produktów mogą znać odżywkę białkową Ostrowia, którą przed założeniem marki producent wypuścił na rynek. Jako pierwsza z firm na rynku wprowadziła koncentrat białkowa serwatkowego jako półprodukt, bez dodatków emulgatorów, słodzików i barwników.

Ostrovit T.C.M – kreatyna w najczystszej postaci

Poszukujesz najwyższej jakości suplementu diety, który w swoim składzie ma jabłczan kreatyny? Ostrovit T.C.M jest połączeniem kreatyny z kwasem jabłkowym w proporcji 1:3. Dzięki takiemu połączeniu, możliwe jest potęgowanie anabolicznego, ergonomicznego i antykatabolicznego działania kreatyny. Wszystko jest zasługą jabłczana kreatyny.

W czym pomaga kretyna?

Zażywając suplement diety z dodatkiem kreatyny, można zwiększyć gromadzenie energii w mięśniach, którą później można wykorzystać podczas treningu. Będzie on znacznie bardziej intensywny i będzie mógł trwać dłużej. Organizm będzie bardziej wytrzymały na obciążenia, a tym samym dojdzie do zwiększenia efektywności treningów.

Kretyna pomaga zwiększyć beztłuszczową masę ciała, potęguje siłę mięśni, a także zwiększa wydolność organizmu. Mając w swoim ciele podwyższoną zawartość kreatyny, dużo szybciej można będzie się zregenerować, nawet po najtrudniejszym treningu.

Jabłczan kreatyny to najlepsza rozpuszczalna forma kreatyny, dobrze przyswajana przez organizm. Najlepsze efekty można osiągnąć stosując suplement diety regularnie i przez dłuższy czas.

Jak stosować Ostrovit T.C.M?

 • 2,5 g suplementu należy wymieszać ze 100 ml wody lub soku.
 • Dni treningowe: 2 porcje – jedną po przebudzeniu, drugą po treningu.
 • Dni bez treningu: 1 porcja zaraz po przebudzeniu.

Ostrovit WPC 80.eu – odżywka białkowa na najwyższej jakości białku serwatkowym

Chcesz szybko rozwinąć swoje mięśnie, a także zdobyć siłę mięśniową? Odżywka białkowa Ostrovit WPC 80.eu jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Produkt powstał w procesie ultrafiltracji, podczas którego doszło do zagęszczenia frakcji białkowej z serwatką. W koncentracie białek serwatkowych znajdują się bogate aminogramy oraz frakcje białkowe pochodzące tylko z serwatki. Ta odżywka białkowa idealnie wpływa na rozwój masy mięśniowej. Jego działanie jest zarówno anaboliczne, jak i antykataboliczne.

Podstawowe właściwości Ostrovit WPC 80.eu

Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem stosowania Ostrovit WPC 80.eu?

 • Najlepsze źródłem białka.
 • Źródło aminokwasów rozgałęzionych BCAA.
 • Działa anabolicznie i antykatablicznie.
 • Źródło łatwo przyswajalnej energii,
 • Przyspiesza przemianę materii,
 • Przystosowuje się do potrzeb sportowców uprawiających różne dyscypliny,
 • Warto go stosować w okresie budowania masy mięśniowej.

Jak stosować Ostrovit WPC 80.eu?

 • 30 g preparatu należy rozpuścić w 100-250 ml wody lub mleka.
 • 1-3 porcje na dzień: po przebudzeniu, przed i po treningu.

Dlaczego warto wybrać Ostrovit WPC 80.eu?

Klienci chętnie wybierają Ostrovit WPC 80.eu, ponieważ jest to produkt najwyższej klasy, powstały na bazie najwyższej jakości białka serwatkowego. Klient otrzymuje odżywkę wysokobiałkową ze składek dopracowanym w każdym calu.

Wszyscy mężczyźni, którzy chcą dobrze wyglądać powinny zwracać uwagę na to, aby swoją codzienną dietę wzbogacić o odpowiednie odżywki białkowe. W składzie Ostrovit WPC 80.eu nie ma żadnych białek roślinnych, bezwartościowych w momencie wykonywania ćwiczeń na siłowni. Dla kulturystów oraz osób ćwiczących siłowo najważniejsze jest białko zwierzęce i jego duża zawartość w organizmie.

Ostrovit A-AKG – najmocniejsza forma argininy

Budowanie i utrzymywanie beztłuszczowej masy mięśniowej jest bardzo dużym wyzwaniem. Trzeba stosować odpowiednie suplementy diety, aby trzymać swoje ciało w odpowiedniej kondycji. Ostrovit A-AKG będzie idealnym wsparciem, dzięki zawartości alfa-ketoglutaran argininy, czyli najmocniejszej formie argininy. Suplement diety wspomaga syntezę tlenku azotu, co prowadzi do rozkurczu naczyń krwionośnych. Odpowiednie partie mięśni są zaopatrywane w substancje odżywcze, hormony i tlen podczas treningu.

Warto dodać, że suplement diety Ostrovit A-AKG został tak skonstruowany, aby regeneracja potreningowa przebiegała w szybszym tempie oraz aby można było zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia katabolizmu, który może skutkować zmniejszeniem efektów osiąganych w trakcie treningów.

Kto powinien stosować Ostrovit A-AKG?

Suplement diety firmy OstroVit polecany jest zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy uprawiają sporty siłowe, wytrzymałościowe i szybkościowe. Dla każdego, kto dąży do uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej i idealnej sylwetki ten produktów będzie idealny. Wspomaga budowanie odpowiedniej muskulatury, a także regenerację po treningu. Dzięki temu codziennie można będzie chodzić na siłownię, bez odczuwania dyskomfortu.

Ostrovit A-AKG pomaga zahamować procesy starzenia, odmładza organizm, dodaje siły,  przy tym podwyższa libido.

Dlaczego warto stawiać na Ostrovit A-AKG?

Osoby stosujące Ostrovit A-AKG wskazują na szereg zalet tego suplementu diety. Produkt w znakomity sposób wspomaga budowanie i utrzymywanie wypracowanej masy mięśniowej, a tym samym dochodzi do poprawy wyglądu całego ciała. Suplement wspomaga wydolność organizmu, niweluje możliwość wystąpienia katabolizmu, a także wspomaga regenerację organizmu.

Jak stosować Ostrovit A-AKG?

W dni treningowe suplement diety należy zażyć 30 minut przed planowanym treningiem. W dni bez treningu przyjmowanie suplementu jest wskazane 30 minut przed posiłkiem lub 2 godziny po jego zakończeniu.

Suplementy diety OstroVit – ogólna ocena

Zastanawiasz się, czy warto sięgać po suplementy diety polskiej firmy OstroVit? Przedstawiamy powody, dlaczego są one najlepszym wyborem, na jaki możesz się zdecydować.

 • Pochodzą ze sprawdzonego źródła.
 • Powstają na bazie najlepszych składników, bez barwników, szkodliwych dla organizmu substancji.
 • Zanim produkty trafią do klienta są bardzo dokładnie sprawdzane i badane. Wszystko to powoduje, że niebezpieczeństwo związane z ich niewłaściwym stosowaniem maleje.
 • Jeżeli szukasz naturalnego wsparcie w walce o idealną sylwetkę, pięknie rozbudowaną masę mięśniową to suplementy OstroVit są wyborem, który będzie dla Ciebie najlepszy.
 • Produkty marki OstroVit dostępne są w naprawdę konkurencyjnych, atrakcyjnych cenach. Suplementacja nie będzie więc bardzo dużym obciążeniem dla budżetu.
 • Umiejętnie łącząc kilka produktów oferowanych przez OstroVit można osiągnąć bardzo dobre rezultaty.