Profolan to jeden z niewielu dostępnych na rynku suplementów diety, które jak twierdzi jego producent pomagają z sukcesem rozwiązać problem wypadających włosów. Niezależnie od tego, czy przyczyną twojego łysienia są czynniki genetyczne, stres, czy niewłaściwa dieta – Profolan może okazać się pomocny. Unikalny, a zarazem naturalny skład tego suplementu sprawia, że włosy przestają wypadać, a na miejscu powstałych już ubytków pojawiają się nowe. Co istotne preparat ma zadziałać nawet wówczas, kiedy włosy wypadły kilkanaście lat temu. Producent Profolanu przekonuje, że regularne stosowanie preparatu może przyczynić się również do wzmocnienia naturalnego koloru włosów. Sekretem skuteczności preparatu jest innowacyjna formuła Grow3, która blokuje w pewnym stopniu blokuje hormon DHT. Profolan jest bogaty w dobrze przyswajalne witaminy – A, E, B6, tiaminę, a także minerały – miedź i cynk. Dodatkowo został wzbogacony w ekstrakty ze skrzypu polnego, pokrzywę, taurynę i l-cysteinę. Suplement jest nie tylko skuteczny, ale również (jak zapewnia producent) – bezpieczny dla zdrowia.

Jaki skład ma Profolan?

Profolan to suplement diety cechujący się unikalnym składem. Za jego skuteczność odpowiada formuła Grow3, czyli połączenie l-cysteiny, tauryny, wyciągu ze skrzypu polnego, pokrzywy, miedzi, cynku, a także witamin A, E, B1, B6. Obecna w Profolanie l-cysteina to aminokwas pełniący w organizmie wiele ważnych funkcji. Jedną z nich jest budowa białka włosów. Z kolei tauryna to aminokwas, który stymuluje porost włosów. Duże znaczenie ma także skrzyp polny, który wzmacnia włosy, a co ciekawe – może zapobiegać również siwieniu. W skład Profolanu wchodzi również pokrzywa, która nie tylko poprawia kondycję włosów, ale też hamuje produkcję hormonu, który odpowiada za łysienie – dihydrotestosteronu. Pozytywny wpływ na włosy i skórę głowy mają również zawarte w suplemencie witaminy i minerały. Połączenie różnorodnych, kompleksowo działających składników sprawia, że Profolan okazuje się skuteczny w leczeniu różnych rodzajów łysienia. Warto zaznaczyć, że wszystkie składniki, które zostały wykorzystane do stworzenia suplementu diety Profolan pochodzą z kontrolowanych, ekologicznych upraw, co nie pozostaje bez wpływu na ich skuteczność.

Czy Profolan jest bezpieczny dla zdrowia?

Osoby zainteresowane suplementem diety Profolan często zadają pytanie o jego bezpieczeństwo dla zdrowia. Producent zapewnia, że suplement diety jest w pełni bezpieczny i może być stosowany przez osoby w każdym wieporofolan efektyku. Mogą po niego sięgać już mężczyźni, którzy ukończyli osiemnasty rok życia. Żeby zobaczyć pierwsze efekty, konieczne jest regularne przyjmowanie preparatu zgodnie z zaleceniami producenta – wystarczą dwie kapsułki dziennie. Profolan nie działa natychmiast – żeby zahamować proces wypadania włosów niekiedy konieczna jest kilkumiesięczna kuracja. Należy pamiętać, że każdy organizm jest inny, dlatego preparat u niektórych zadziała szybciej, podczas gdy inni będą musieli poczekać dłużej. Argumentami przemawiającymi za bezpieczeństwem preparatu Profolan są jego naturalne, pochodzące z kontrolowanych upraw składniki. Jest to tak ważne, ponieważ są one wolne od pestycydów i innych szkodliwych substancji chemicznych, których rolnicy często używają do ochrony roślin przed szkodnikami.

Niektórzy obawiają, że stosowania suplementu ze względu na fakt, że blokuje on hormon DHT. Choć jest on odpowiedzialny za łysienie, nie możemy go wyeliminować całkowicie bez szkody dla naszego zdrowia. Producent zapewnia, że preparat nie blokuje DHT w stu procentach. Osoby, które rozważają suplementację Profolanem powinny pamiętać, żeby przyjmować go zgodnie z zaleceniami producenta. Choć pozornie bezpieczny, jest to lek, który spożywany w nadmiarze może doprowadzić do skutków ubocznych. Osoby, które nie są pewne czy mogą stosować Profolan nie powinny ryzykować. W takich sytuacjach wskazana jest konsultacja lekarska.

Profolan – cena

Choć Profolan nie należy do najtańszych suplementów diety, mamy możliwość obniżenia jego ceny. Jednym ze sposobów jest zakupienie go w cenie promocyjnej – o wszystkich promocjach dowiedzą się Państwo pod tym adresem. Inna opcja to zakup większej ilości opakowań. Producent sprzedaje Profolan w trzech pakietach. Pakiet podstawowy zawiera jedno opakowanie suplementu i kosztuje 187, 60 zł. Wystarcza on na jeden miesiąc codziennego stosowania. Oszczędności zaczynają się już przy pakiecie standard, który zawiera trzy opakowania, czyli dokładnie tyle ile potrzebujemy na trzy miesiące. Pakiet standard kosztuje 375, 20 zł (w tym przypadku jedno opakowanie otrzymujemy w prezencie). Na największą oszczędność można liczyć przy wyborze pakietu optymalnego liczącego sześć opakowań – kupimy go za 562, 80 zł. Do ceny suplementów trzeba doliczyć także koszty przesyłki. Więcej informacji o aktualnej cenie profolanu znajdziesz tutaj

Profolan – gdzie kupić (sklep czy apteka)?

Choć większość osób preferuje zakup suplementów diety w aptekach, oryginalny Profolan obecnie można kupić jedynie na stronie producenta. Na chwilę obecną zrezygnował on z wprowadzania produktu do aptek, gdyż wiązałoby się to z koniecznością zwiększenia ich ceny (wysokie marże apteczne). Niedogodność tę rekompensuje jednak gwarancja szybkiej wysyłki i doskonale zabezpieczonego towaru. Nie radzimy kupować Profolanu w innych miejscach, gdyż jest to preparat często podrabiany. Jedynie przy zakupie od producenta mamy pełną gwarancję bezpieczeństwa.