Rzeszowski casting do znanego z telewizji programu Top Model przyciągnął dziesiątki młodych ludzi z całego kraju, którzy to chcieli spróbować swoich sił w modelingu.

 

Sława i marzenia

Wiele osób marzy o karierze takiej, jaką to zrobili poprzedni laureaci programu Top Model z czołowej stacji telewizyjnej. Występy przed Tyszką i spółką to coś, co nie tylko daje doświadczenie, ale przede wszystkim pozwala ukształtować wiele przydatnych nawyków i umiejętności.

 

Tłumy w kolejce

Już od godziny dziewiątej uczestnicy castingu odpowiadali na pytania jurorów i wykonywali rozmaite zadania. Warunkiem uczestnictwa było ukończone 16 lat i chęci do spróbowania się w czymś nowym. W tłumie kandydatów można było znaleźć wiele różnych osobowości i typów urody.

 

Sława może nadejść wkrótce

Wśród osób, które to przystąpiły do castingu wiele było potencjalnych już na pierwszy rzut oka świetnych modelek i modeli. Wkrótce na antenie pojawią się odcinki z udziałem również reprezentantów naszego castingu i każdy zainteresowany widz będzie mógł przekonać się na własne oczy i uszy, czy mieszkańcy naszego miasta obronili się wyglądem i inteligencją odpowiadając nawet na bardzo skomplikowane pytania i zadania uznanego jury. Historie poprzednich edycji pokazują, że nawet osoby które nie uplasowały się w czołówce zyskały sporą rozpoznawalność i otworzyły się przed nimi wrota większego i mniejszego świata fleszy, kamer i wybiegów. Trzymamy kciuki za każdego uczestnika i oby doszli oni jak najdalej ciesząc nas przed telewizorami aż do wielkiego finału.